facebook

kyrsu

Контакти

58002, м. Чернівці,

вул. Банкова, 1,

корпус 20, аудиторія 17.

Тел/факс: (0372) 55-38-26

college@chnu.edu.ua


baner-sotnya

Партнери


monu


CHNU baner


RadaVNZ


oblosvita


pedrpesacom banner


  

BanerProfspilka

     


BanerNEWformatu

   


NEUVOO


Погода

Наше місто

Статистика

Iq3PQ6 2ZZM

     День вишиванки – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання та політичних поглядів.  Мета цього заходу - збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді, адже сорочка втілює в собі одну з основних функцій, якої дотримувалися з давніх часів, - бути оберегом, а вишиванка - це не лише уособлення краси, молодості, національної ідентичності, а й, певною мірою, духовної свідомості. Найпростіше в ньому – це красиві і натхненні українці у правічних сорочках. А найскладніше, найважливіше значення – це формування суспільства, яке цінує і розуміє свою історію і традиції, а отже, може бути єдиним і будувати майбутнє, адже тільки свідомі нації стають сильними і розвиненими.

8i7LTnyY9Lo  IMG 20170518 114921

     Чарівні дівчата і жінки, мужні юнаки й чоловіки, студенти та викладачі стали єдиним цілим на святі справжніх витворів народного мистецтва. У цей день можна було побачити безліч варіацій національної сорочки, які різнилися між собою орнаментом, тканиною, технікою виконання та гамою барв. Вишиванки були чорно-білі, біло-червоні, різнокольорові, оздоблені бісером та мережкою, вишиті гладдю та хрестиком, довгі, короткі, зі старовинними і сучасними орнаментами.

7vRPyGMMrhQ  sVGYLVqc84s

     Родзинкою цьогорічного свята в коледжі стала виставка «Вишиванка – генетичний код української нації: від сивої давнини до сучасності". Студенти, викладачі, працівники коледжу активно й творчо відгукнулися на пропозицію, тож бібліотека коледжу на деякий час перетворилася на справжній музей декоративно-ужиткового мистецтва. Наші студенти вкотре довели, що не лише цінують та бережуть традиції свого народу, а й намагаються перейняти та примножити досвід поколінь у власних роботах.

     Патріотичним духом був пронизаний увесь день. Свято було помітне і в коридорах, і в навчальних аудиторіях, куди в яскравому вбранні студенти прийшли здобувати знання. У межах заходу проводились конкурси стіннівок та творчих робіт, студенти І курсу мали нагоду відвідати етнографічні експозиції у Художньому та Чернівецькому обласному краєзнавчому музеях.

IMG 20170518 115220


Назад

 
free pokerfree poker