facebook

kyrsu

Контакти

58002, м. Чернівці,

вул. Банкова, 1,

корпус 20, аудиторія 17.

Тел/факс: (0372) 55-38-26

college@chnu.edu.ua


baner-sotnya

Партнери


monu


CHNU baner


RadaVNZ


oblosvita


pedrpesacom banner


  

BanerProfspilka

     


BanerNEWformatu

   


NEUVOO


Погода

Наше місто

Статистика

     18 травня на базі Чернівецького державного комерційного технікуму відбулася обласна студентська науково-практична конференція «Природничі науки. Людина. Суспільство» у рамках проведення обласного методичного об’єднання викладачів хімії, біології та екології серед вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації Чернівецької області. Конференція була присвячена Всесвітньому дню науки. Проведення таких заходів сприяє залученню студентів коледжів і технікумів області до науково-практичної роботи, дає можливість познайомитися з тематичними напрацюваннями, обговорити спільні проблеми та обмінятися досвідом.

001

    Учасники конференції закликали до підвищення обізнаності громадян щодо сучасних проблем хімії, біології та екології; ініціювання та підвищення громадського інтересу та інтересу зацікавлених сторін до проблем, пов’язаних з негативним впливом сучасних проблем хімії, біології та екології. Вважають, що згуртоване і спільне вирішення проблем, обумовлених сучасними екологічними проблемами може і повинно стати найважливішим фактором суспільної і політичної консолідації народу і держави.

005  006

    На конференції коледж ЧНУ представляти викладач біології, екології Колотило І.Л. та студент 204 групи Бурлака О. із доповіддю «Екологічні наслідки бурштинової лихоманки в Україні». Дана студентська конференція була проведена на високому організаційно-методичному рівні, в атмосфері творчості та науковості.

002  003Назад

 

 

 
free pokerfree poker