facebook

kyrsu

Контакти

58002, м. Чернівці,

вул. Банкова, 1,

корпус 20, аудиторія 17.

Тел/факс: (0372) 55-38-26

college@chnu.edu.ua


baner-sotnya

Партнери


monu


CHNU baner


RadaVNZ


oblosvita


pedrpesacom banner


  

BanerProfspilka

     


BanerNEWformatu

   


NEUVOO


Погода

Наше місто

Статистика

     Студент 226 групи, спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» коледжу ЧНУ імені Юрія ФедьковичаМануїла Миколавиборов золото в індивідуальному куміте та срібло в командному куміте, провівши 7 поєдинків у 44 чемпіонаті Європи з карате Wado Kai (м. Сардинія, Італія) у складі Чернівецького клубу «Тай Сен». Загалом у турнірі взяли участь представники з 14 країн.

фото 1

     Микола займається карате вже 10 років і за цей час хлопець здобув значну кількість перемог на безлічі змагань.

     Хоча, на початку йому було важко, завдяки підтримці тренера та близьких він продовжував тренуватися. І не дарма.

     "Настав той день, коли я поїхав на свої перші міжнародні змагання "Chernivtsi Оpen", в яких зайняв 3 місце. Це змінило моє відношення до карате і до себе самого - я став більш впевненим." - згадує хлопець.

     Коли юнак прийшов до клубу в спортивну групу до Мотовиліна Євгена, при зустрічі тренер йому сказав: "Коля, я з тебе зроблю спортсмена. І я буду робити для цього все. Від тебе мені потрібне тільки бажання.Ти готовий до тяжкої праці?". На що Микола відповів: "Так!". Вирішальним змаганням для хлопця став чемпіонат України в 2014 році, де він зайняв 3 місце, що дало йому можливість пройти відбір до Збірної України. "Після цього не було жодних змагань, звідки б я не приїжджав без медалі" - розповідає Микола.

  фото 3      фото 2

     Попри всі свої теперішні здобутки, він не зупиняється в своєму розвитку та продовжує працювати над собою, щоб здійснити свою мрію - поїхати на олімпіаду в Японію в 2020 році.


Назад

 
free pokerfree poker