facebook

kyrsu

Контакти

58002, м. Чернівці,

вул. Банкова, 1,

корпус 20, аудиторія 17.

Тел/факс: (0372) 55-38-26

college@chnu.edu.ua


baner-sotnya

Партнери


monu


CHNU baner


RadaVNZ


oblosvita


pedrpesacom banner


  

BanerProfspilka

     


BanerNEWformatu

   


NEUVOO


Погода

Наше місто

Статистика

   З метою попередження злочинності серед студентської молоді, 9 листопада 2017 року викладачем циклової комісії правознавчих дисциплін, Звоздецькою Іриною Володимирівною було організовано похід студентів 3 курсу, які навчаються в Коледжі ЧНУ імені Юрія Федьковича за спеціальністю «Правознавство» до Чернівецького слідчого ізолятора.

SIZO2017

   Екскурсію проводив начальник сектору по роботі з персоналом Чернівецької УВП №33 Лозенко Микола Олексійович. Під час візиту до слідчого ізолятора студенти мали змогу побачити умови, в яких утримуються особи, щодо яких було обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту, зокрема, спортивний зал, шкільний клас, медичну частину, бібліотеку, а також церкву, в якій здійснюється богослужіння та кімнату психоемоційного розвантаження.

   В рамках даного візиту адміністрація слідчого ізолятора також розповіла студентам про неповнолітніх, які перебувають під вартою в Чернівецькому слідчому ізоляторі, а саме: про злочини, у вчиненні яких вони підозрюються та покарання які неповнолітні можуть понести у разі, якщо їхня вина буде встановлена і доведена у встановленому законом порядку.

  В результаті даного заходу студенти усвідомили можливу кримінальну відповідальність за порушення законодавства України та подякували пенітенціаріям за проведений захід, адже усвідомили, що не дивлячись на те, що в слідчому ізоляторі створені належні умови для утримання, все це не замінить свободи та можливості повноцінного спілкування з рідними і друзями.


Назад

 
free pokerfree poker