facebook

kyrsu

Контакти

58002, м. Чернівці,

вул. Банкова, 1,

корпус 20, аудиторія 17.

Тел/факс: (0372) 55-38-26

college@chnu.edu.ua


baner-sotnya

Партнери


monu


CHNU baner


RadaVNZ


oblosvita


pedrpesacom banner


  

BanerProfspilka

     


BanerNEWformatu

   


NEUVOO


Погода

Наше місто

Статистика

   У стінах Коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича викладачем історії Андрієм Погребенником та завідувачем Центру культури та дозвілля Дмитром Павлюком  організовано патріотично-виховний захід «Зродились Ми великої години» присвячений 75 річниці створення УПА.

001

   Як і багато неоднозначних явищ історії, УПА пройшла через два етапи. Радянські історики описували її виключно у чорних фарбах. А дослідники останніх років – з моменту утворення незалежної України – чи не звеличували до небес. У чому причина такого різкого контрасту?

002  003  004

   Викладачі історії, спільно з студентами театр-студії Центру культури та дозвілля спробували знайти відповідь на поставлені запитання.

005  006  007

   У студентській аудиторії лунали патріотичні пісні у виконанні вокальної студії «Роси» (керівник Ірина Журавець), учасника оркестру «Барви Карпат» Євгена Ткачука (керівник Віталій Бондаренко) та народної аматорської чоловічої хорової капели «Дзвін» ім. Т. Стінкового викладачів та співробітників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, вірші, інсценівки.

   Учасники театру-студії розповіли коротку історію Української повстанської армії. Цікаво було переглянути відео привітання для студентів від воїна повстанця Святослава Мельничука, фрагменти художнього фільму «Нескорений» та погляд чернівчан на «Роль УПА в історії України» (відео презентували студенти першокурсники).

   Живе пам’ять про героїв Української повстанської армії. Вони для нас є прикладом незламності, любові до Батьківщини, та вічної боротьби проти заклятого ворога.

   Наше молоде покоління зобов’язане пам’ятати героїв минулого, і головне ніколи не бути осторонь тих подій, що відбуваються в суспільстві.

008

   Жоден ворог не подолає тих, хто здатен діяти, боротись і щиро вболівати за рідну державу.


Назад

 
free pokerfree poker