facebook

kyrsu

Контакти

58002, м. Чернівці,

вул. Банкова, 1,

корпус 20, аудиторія 17.

Тел/факс: (0372) 55-38-26

college@chnu.edu.ua


baner-sotnya

Партнери


monu


CHNU baner


RadaVNZ


oblosvita


pedrpesacom banner


  

BanerProfspilka

     


BanerNEWformatu

   


NEUVOO


Погода

Наше місто

Статистика

«Як парость виноградної лози, плекайте мову…»

   9 листопада у Коледжі ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбулися заходи, приурочені Дню української писемності та мови, яке традиційно відзначає уся країна, свято відзначення важливої ролі української мови в консолідації суспільства, її вивчення, розвитку та популяризації.

   В цей день у нашому навчальному закладі стартував I етап XVIIIМіжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому брали участь студенти першого та другого курсів. Визначені переможці конкурсу: III місце: Чернілов Володимир (104 гр.), Водянчук Валерія (204 гр.); II  місце: Штефанчук Катерина (127 гр.), Руда Ілона (227 гр.); I місце: Романський Віктор (106 гр.), Чорна Анна (237 гр.). Переможці  продовжать змагатися в наступних етапах Міжнародного конкурсу.

1386409681

   Крім того, в День української писемності та мови уже традиційно в Коледжі ЧНУ відбувся радіодиктант національної єдності. Цьогорічне гасло всеукраїнського радіодиктанту – "Нас багато, ми різні, нас всіх об’єднує спільна мета". І справді, в аудиторії Коледжу зібралася велика кількість охочих узяти участь у написанні диктанту, – студенти, викладачі, працівники закладу. Диктант мав назву «Наші пісні», у якому викладено коротку історію української пісні – від давніх часів до сучасності. Учасники заходу уважно дослухалися до тексту у виконанні українського лінгвіста Олександра Авраменка, сумлінно відтворюючи почуте. Такі акції є надзвичайно важливими, адже кожен може перевірити свої знання орфографії, пунктуації та інших норм української мов, продемонструвати свою єдність з тими, хто любить і шанує українське слово.

IMG 1866  IMG 1864  IMG 1862
IMG 1860  IMG 1857  IMG 1858

   Серед організаторів заходів до Дня української писемності та мови були й самі студенти – актив студентського профкому, які запросили студентів і викладачів разом згадати про історію свята, про святого Преподобного Нестора-Літописця, який був послідовником видатних творців слов’янської писемності Мефодія і Кирила. Подарунками для присутніх були вірші видатних поетів про українську мову, які читали студенти, а також пам’ятні сувеніри, завчасно підготовлені студпрофкомом.

IMG 1853  IMG 1854  IMG 1851


Назад

 
free pokerfree poker