facebook

kyrsu

Контакти

58002, м. Чернівці,

вул. Банкова, 1,

корпус 20, аудиторія 17.

Тел/факс: (0372) 55-38-26

college@chnu.edu.ua


baner-sotnya

Партнери


monu


CHNU baner


RadaVNZ


oblosvita


pedrpesacom banner


  

BanerProfspilka

     


BanerNEWformatu

   


NEUVOO


Погода

Наше місто

Статистика

     29 листопада 2017 р. на базі спортивної бази Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (вул. Небесної Сотні, 4Д) відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів. Викладачі фізичного виховання зібрались для обміну і вивчення досвіду викладаня дисципліни "Фізичне виховання" у Коледжі ЧНУ імені Юрія Федьковича.

     На початку засідання Головою циклової комісії Марко І.В. було доведено до відома всіх присутніх хронологічну історію розвитку навчального закладу, особливості навчання та спеціальності за якими здійснюється підготовка у Коледжі ЧНУ імені Юрія Федьковича. Керівником фізичного вихованя Михайлович М.М. було повідомлено про особливості проведення дисципліни "Фізичне виховання" у коледжі, проблеми, які постають у процесі її викладання та поділилась особистим досвідом подолання таких труднощів. На засіданні також були присутні Завідувач відділення - Флорескул-Світова С.Л. та Завідувач навчально-методичного кабінету - Білокрила О.Я.

     Відкрите заняття проводив викладач Коледжу ЧНУ - Хапко Д.О. на тему: "Вивчення комплексу вправ з аеробіки".


00205 1


00205 2


00205 3  00205 4

     По завершенні заняття кожен викладач висловив свою думку про організацію та проведення заняття. Обговорення проходило в дружній атмосфері. В цілому всі члени засіданя методичного об'єднання дійшли висновку, що заняття проведено на високому методичному рівні і всі цілі поставлені виладачем на початку заняття - досягнуто.


00205 5


Назад

 
free pokerfree poker