facebook

kyrsu

Контакти

58002, м. Чернівці,

вул. Банкова, 1,

корпус 20, аудиторія 17.

Тел/факс: (0372) 55-38-26

college@chnu.edu.ua


baner-sotnya

Партнери


monu


CHNU baner


RadaVNZ


oblosvita


pedrpesacom banner


  

BanerProfspilka

     


BanerNEWformatu

   


NEUVOO


Погода

Наше місто

Статистика

tyzhden-prava

   В рамках тижня права викладач циклової комісії правознавчих дисциплін Єгоров П.В. провів відкрите заняття у 428, 438 групах спеціальності «Правознавство» з дисципліни «Кримінальний процес» на тему «Апеляційне провадження».
   Мета апеляційного провадження забезпечення виправлення вищестоящим судом помилок і порушень вимог закону, допущених під час досудового розслідування та провадження у суді першої інстанції, гарантування прав і охоронюваних законом інтересів учасників кримінального провадження, утвердження законності і справедливості у кримінальному судочинстві.

відкрита пара 2  відкрита пара 1

   7 грудня студенти ІІІ та ІV курсів Коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за ініціативи викладача циклової комісії правознавчих дисциплін Звоздецької Ірини Володимирівни, в рамках тижденя права, було проведено соціологічне дослідження «Чи знаєш ти свої права?».
  В рамках опитувань студенти мали змогу отримати відповіді на низку дуже важливих запитань, які стосуються як загалом цінностей, розуміння прав людини та оцінки стану їх дотримання в державі, але й практичних аспектів – готовності відстоювати власні права, брати участь в правозахисних акціях та рухах, та багато інших аспектів.

соц 3

   Підготовка майбутніх юристів полягає в необхідності одержання нових знань не тільки теоретичних, але й практичних.
   Саме для формування у студентів практичних навичок роботи у сфері юриспруденціїзавідувачем Юридичного відділенням Флорескул-Світовою Світланою Лазарівною та викладачем циклової комісії правознавчих дисциплін Звоздецькою Іриною Володимирівною 06 грудня 2017 року організовано та проведено зустріч студентів 328, 338 груп спеціальності «Правознавство» з прокурором відділу організаційного та правового забезпечення прокуратури Чернівецької області Словським Романом Орестовичем.
   Словський Р.О. розпочав свій виступ з ознайомлення студентів із функціями прокуратури, загальними засадами діяльності правоохоронного органу та розповів про практику і специфіку роботи в органах прокуратури, порядок оголошення та проходження конкурсу на заміщення вакантних посад в органах прокуратури.
   Під час виступу Р.О. Словський відповів на всі питання, що цікавили студентів, тому ця зустріч мала достатньо продуктивний характер.
   З огляду на те, що подібні заходи надають можливість студентам набути нових знань, викладачі циклової комісіїправознавчих дисциплін планують періодично організовувати лекторії з практикуючими юристами, задля закріплення одержаних теоретичних знань.
   Флорескул-Світова С.Л. подякувала Словському Р.О. за візит і змістовну зустріч.

зусттріч з прокурором 3  зусттріч з прокурором 1

   06.12.2017 р. викладачем циклової комісії правознавчих дисциплін Доманчук А.Д. проведено засідання круглого столу на тему: «Міжнародні організаційно-правові механізми захисту прав людини» в якому взяли участь студенти коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
   На засіданні обговорено історичний розвиток та міжнародно-правове регулювання захисту прав людини. Акцентовано увагу на міжнародно-правові та національні аспекти проблем захисту прав людини на сучасному етапі, а саме такі як міжнародно-правові стандарти захисту та протидії насильству над дітьми і жорстокого поводження з ними з боку членів сім’ї та захист прав дітей під час збройних конфліктів як одна з найважливіших проблем сьогодення, міжнародно-правовий захист прав жінок, захист прав біженців у сучасній міжнародній практиці та проблеми захисту прав вимушених переселенців в результаті АТО в східній частині України а також міжнародний тероризм як глобальну проблему сучасності та боротьбу з ним.
   Студенти підготували доповідіз презентаціями  за темами:Платановський М., (214група) «Розвиток науково-теоретичних та правових ідей про міжнародний захист прав людини. Міжнародні нормативно-правові акти в сфері захисту прав людини»;Атаманчук Т., (205 група) «Міжнародно-правові основи Загальної декларації прав людини 1948 р.»;Мамаєвський О., (214 група) «Спеціальні права і свободи людини»;Дирда М.С., (201 група) «Загальні положення міжнародних нормативно-правових актів про захист прав жінок»;Карпюк М., (201 група) «Загальна характеристика Конвенції про права дитини 1989 р.»;Семенюк І., (214група) «Міжнародні механізми захисту прав людини»;Нагорняк Я., (214 група) «Міжнародний захист прав людини в умовах збройних конфліктів».

KS 3  KS 1

   В рамках тижня права студенти юридичного відділення коледжу взяли участь в конкурсі стінгазет на правову тематику де студенти змогли за допомогою ілюстрацій показати, які вони знають права.
   Журі в складі викладачів циклової комісії правознавчих дисциплін визначило переможців в цьому конкурсі: І місце присудили групі 318, ІІ місце — 348, а ІІІ місце виборола група 308.

соц 5  соц.дослідження
стінгазети 1  стінгазети 3
стінгазети 5  стінгазети 6
стінгазети 7  стінгазети 8

Назад 
free pokerfree poker