facebook

kyrsu

Контакти

58002, м. Чернівці,

вул. Банкова, 1,

корпус 20, аудиторія 17.

Тел/факс: (0372) 55-38-26

college@chnu.edu.ua


baner-sotnya

Партнери


monu


CHNU baner


RadaVNZ


oblosvita


pedrpesacom banner


  

BanerProfspilka

     


BanerNEWformatu

   


NEUVOO


Погода

Наше місто

Статистика

   13 березня 2018 року в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!», затвердженого Указом Президента України № 361/2017 від 14.11.2017 року, викладачем циклової комісії правознавчих дисциплін Єгоровим П.В. проведено засідання круглого столу на тему «Права осіб, що втягнені в орбіту кримінального процесу» в якому взяли участь студенти ІV курсу спеціальності «Правознавство» Коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

IMG 0632

   В ході проведення навчально – виховного заходу його учасниками проаналізовано концепцію довгострокової національної програми «Я маю право!», а також окреслено мету та завдання проекту.Особливу увагу акцентовано на правах учасників кримінального процесу, механізмі надання професійної правової допомоги його учасника, гарантії забезпечення прийняття судом законного, обґрунтованого та справедливого рішення по справі.

IMG 0614 IMG 0608

   Зокрема, заслухано та обговорено доповіді з презентаціями, які підготували: Романчук Д., Цепецавер Ю. (438 група) на тему«Права учасників кримінального процесу», Доскалюк Д., Зендик Я., Пустовіт І. (428, 438 групи) – «Захист прав неповнолітньої особи у кримінальному провадженні», Вечиста М., Дідич І., Дутчак О. (428 група) – «Надання правової допомоги у кримінальному провадженні», Марусяк Р., Том’юк О. (438 група) - «Реалізація права особи на безоплатну правову допомогу», Висоцька Н., Меленко Т., Муржак В. (438 група) «Шкода у кримінальному провадженні та порядок її відшкодування».

IMG 0622 IMG 0620

   Під час заходу студентами обговорено правовий статус учасників кримінального процесу та визначено їх класифікацію, окреслено систему гарантій захисту їх прав та законних інтересів. Розглянуто проблемні аспекти участі неповнолітніх у кримінальному провадженні та питання забезпечення захисту їх прав та законних інтересів, обговорено порядок надання правової допомоги професійними адвокатами. Особливу увагу при цьому зосереджено на видах юридичних послуг, які ними надаються та повноваженнях, наданих адвокату для повноцінного представництва та захисту інтересів особи, яку він захищає.

   Окрім цього проведено аналіз системи надання безоплатної правової допомоги в України, під час якого визначено основні види правових послуг, що можуть надаватись центрами безоплатної вторинної правової допомоги та порядком її зацікавленими особами; охарактеризовано правову категорію шкода, окреслено основні її види, порядок визначення розміру та відшкодування.

   Також студенти провели порівняльний аналіз попередньої та нової редакції ЦПК України, що стосується питань пред’явлення цивільного позову у кримінальному провадженні.


Назад

 

 
free pokerfree poker