facebook

kyrsu

Контакти

58002, м. Чернівці,

вул. Банкова, 1,

корпус 20, аудиторія 17.

Тел/факс: (0372) 55-38-26

college@chnu.edu.ua


baner-sotnya

Партнери


monu


CHNU baner


RadaVNZ


oblosvita


pedrpesacom banner


  

BanerProfspilka

     


BanerNEWformatu

   


NEUVOO


Погода

Наше місто

Статистика

world earth day

   Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня, день весняного рівнодення, в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на збереження природного середовища. У День Землі в різних країнах за традицією звучить Дзвін Миру, закликаючи людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль для захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому. Дзвін Миру – символ спокою, мирного життя та дружби, заклик до дій в ім’я збереження миру й життя на Землі.

     Традиційно, саме у квітні, викладачі природничих дисциплін, спільно з вихованцями, проводять різноманітні цікаві заходи.

     Цікавим та захоплюючим був екологічний виховний захід «Екологія природи – екологія душі» та арт - майстерня по виготовленню екоторбинок, які не залишила байдужими ні студентів, ні присутніх викладачів.

eco012

     Свою ерудицію та знання з географії студенти мали можливість продемонструвати під час брейн-рингу «Ми подорожуємо по Європі», який проводила Докаль О.Я.

     Хвилиною мовчання розпочалися заняття 26 квітня – це день роковин Чорнобильської трагедії, вшанування героїв, які собою закрили українців від смерті. В цей день відбулася виставка стінгазет «Чорнобиль моїми очима», перегляд документальних фільму-розслідування чорнобильської трагедії «Російський дятел» та «Чорнобильська зона».

     Викладачі та студенти старших курсів могли долучитися до акції донорства «Здай кров – подаруй життя». Сьогодні багато хворих, особливо онкохворих дітей, потребують щоденного переливання крові. Донорство – це можливість врятував чиєсь життя, а іноді і своє, оскільки процедура дозволяє перевірити кров на ВІЛ, гепатити, цукровий діабет, дізнатися про свою групу крові та стан здоров’я.

2018-04-30 16.35.32

     Під час тижня природничих дисциплін проводилася низка екскурсій, зокрема в ботанічний сад, який є одним з найстаріших в Україні та має загальнодержавне значення. Ботанічний сад по-особливому привабливий в цю пору, оскільки в цей час рясно цвітуть весняні квіти та дерева – нарциси, тюльпани, магнолії, рододендрони, тюльпанове дерево. Також викладачі природничих дисциплін провели екскурсії в зоологічний, геологічний та краєзнавчий музеї, парк резиденції ЧНУ. Охочі куратори зі студентами своєї групи з’їздили в с. Лужани на тюльпанове поле.

2018-04-30 16.34.44

     Ніхто не залишився байдужим під час акції «Батарейки, здавайтеся!». Відповідні контейнери для збору використаних акумуляторів були розміщенні в аудиторіях різних корпусів та їх збір триватиме до кінця навчального року, адже 1 здана на утилізацію батарейка вже не забруднить 400 л. води та 20 м2 ґрунту.

     Завершився тиждень природничих дисциплін методичним семінаром викладачів «Використання електронних освітніх ресурсів у процесі викладання природничих дисциплін»». На семінарі були заслухано доповіді:

   «Використання контрольно-тестової системи MyTestX для оцінки набутих знань з природничих дисциплін» (Колотило І.Л.).

   «Активізація пізнавальної діяльності студентів шляхом впровадження інтерактивних технологій на заняттях з природничих дисциплін

(Морозевич Ю.Д.).

   «Новітні підходи та ІКТ технології при викладанні хімії як умова зростання педагогічної майстерності» (Апухтіна А.А.).

     Кульмінацією тижня природничих дисциплін було нагородження студентів коледжу за участь у Всеукраїнській природознавчій грі «Геліантус»:

2017-11-13 11.04.32 2018-04-30 16.28.16

дипломи І-го ступеня отримали Данчук Є. та Флорескул М.,

дипломи ІІІ-го ступеня отримали Григоряк Н., Безбородькр І., Джуряк Б., Іванюк А.


Назад

 
free pokerfree poker