facebook

kyrsu

Контакти

58002, м. Чернівці,

вул. Банкова, 1,

корпус 20, аудиторія 17.

Тел/факс: (0372) 55-38-26

college@chnu.edu.ua


baner-sotnya

Партнери


monu


CHNU baner


RadaVNZ


oblosvita


pedrpesacom banner


  

BanerProfspilka

     


BanerNEWformatu

   


NEUVOO


Погода

Наше місто

Статистика

001

     Ми все життя вчимося і вдосконалюємося. А студентські роки - це найкраща пора щоб рости професійно, духовно і просто виховувати в собі людські якості. Протягом жовтня було організовано зустрічі студентів 237-ї групи Коледжу ЧНУ імені Юрія Федьковича із фахівцями своєї справи:

002

     Іриною Романюк (кандидатом юридичних наук, керівником Юридичної клініки ЧНУ), яка розповіла про розвиток юридичних клінік в Україні та про заохочування молоді надавати безоплатну правову допомогу найбільш незахищеним категоріям населення та провела тренінги, де студенти мали змогу себе відчути професійними нотаріусами

003 004

завітала до нас і Вікторія Гатрич (кандидат політичних наук, телеведуча, співачка, керівник Інформаційного відділу ЧНУ), яка розповіла нам про цікаві моменти зі свого життя, про кастинг на телебаченні, про досвід перебування у Верховній раді та поділилася деякими секретами успіху. Найбільше запам'яталися слова телеведучої про те, що саме наполегливі люди є успішними, а невтомна праця перемагає всі проблеми і незгоди.

005

     Нашими гостями стали також Начальник сектору з'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Чернівецькій області Капітан поліції Пастух Ігор Васильович та інпектор сектору з'язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Чернівецькій області

006

     Старший лейтенант поліції Ізбор Олександр Валерійович, які проінформували студентів щодо прав та обов'язків громадян України, структуру та діяльність поліції, види правопорушень та відповідальність за скоєні злочини, провели соц. опитування та надали базові знання про професію поліцейського.

009 008

     Цікаво було послухати про випадки із практичної діяльності патрульних. Студенти сказали мудру фразу наостанок зустрічі "А й правда, я можу врятувати чиєсь життя і бути в безпеці сам!"


Назад

 
free pokerfree poker