facebook

kyrsu

Контакти

58002, м. Чернівці,

вул. Банкова, 1,

корпус 20, аудиторія 17.

Тел/факс: (0372) 55-38-26

college@chnu.edu.ua


baner-sotnya

Партнери


monu


CHNU baner


RadaVNZ


oblosvita


pedrpesacom banner


  

BanerProfspilka

     


BanerNEWformatu

   


NEUVOO


Погода

Наше місто

Статистика

   В межах виховної роботи в групі 326 спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» куратора Марич Аліни Василівни 01 листопада було заплановано проведення фінансової гри «Брейн ринг»

P02

   Чому саме брейн-ринг??? Тому що, саме активні методи навчання пожвавлюють навчальний процес і спонукають студента до творчої участі у ньому. Завданням активних методів навчання є забезпечення розвитку та саморозвитку особистості студента на основі виявлення його індивідуальних особливостей та здібностей. Активні методи навчання дозволяють розвивати критичне мислення студентів, сприяють залученню їх до вирішення проблем, не тільки розширюють та поглиблюють знання, але й розвивають практичні навички та вміння.

   Суть гри проста – покажи свої знання з економіки, при цьому будь спритним та не забудь про нестандартні підходи до мислення, оскільки у фіналі питання були непростими та змусили запрацювати мозок навіть глядачів гри.

P04 P03

   У грі приймали участь чотири команди: дві команди були представлені з групи 326 «Фінансові генії» та «Ровні фасулі», одна команда з групи 306 «Щасливчики» та одна команда «Бакалаври», яка була створена із колишніх студентів коледжу, а нині вже студентів факультету фінансів, підприємництва та обліку Чернівецького національного університету імеі Юрія Федьковича.

P05

   В результаті запеклої боротьби перемогу здобули «Фінансові генії» на чолі з капітаном Штефюком Володимиром. Друге місце посіли студенти університету «Бакалаври», третє місце зайняли «Щасливчики» та почесне четверте місце посіли студенти з креативною назвою «Ровні фасулі».

P06

   Усі команди були нагороджені цінними призами, спонсорами яких виступили: магазин цифрової та комп’ютерної техніки SkyTex, інтернет-магазин «Personal style», розважальний комплекс «Турбіна» та піцерія «The Friend house».

   Серед вболівальників також було розіграно призи, спонсорами яких виступили ресторан японської кухні Yoki та профспілка факультету фінансів, підприємництва та обліку університету.

   Всі залишились задоволені і всі ми вкотре переконались, що здорова конкуренція існує та лише вона є стимулом до прогресу. Таким чином, активне та інтерактивне навчання у педагогіці (поза будь-яким сумнівом!) є цікавою, творчою та перспективною формою організації пізнавальної діяльності, за якої кожний студент відчуває свою успішність та інтелектуальну спроможність, утверджує активну життєву позицію через уміння обстоювати свою думку та здобувати ґрунтовні знання, адже від цих та інших чинників значною мірою залежить прогрес нашого суспільства.

   Особлива подяка за допомогу в організації даного заходу кафедрі публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва та декану факультету фінансів, підприємництва та обліку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Маричу Максиму Григоровичу.


Назад

 
free pokerfree poker