facebook

kyrsu

Контакти

58002, м. Чернівці,

вул. Банкова, 1,

корпус 20, аудиторія 17.

Тел/факс: (0372) 55-38-26

college@chnu.edu.ua


baner-sotnya

Партнери


monu


CHNU baner


RadaVNZ


oblosvita


pedrpesacom banner


  

BanerProfspilka

     


BanerNEWformatu

   


NEUVOO


Погода

Наше місто

Статистика

Viche

   5 листопада 2018 р. в Коледжі ЧНУ імені Юрія Федьковича за ініціативи викладачів історії (Павлюка Д.В, Дерев’янчука В.Я, Погребенника А.І., Сівакова М.М.) та Центру культури та дозвілля відбувся патріотично-виховний захід з нагоди сторіччя Буковинського віча.

002

004 014

   Історичні повідомлення викладачів та яскраві та пізнавальні презентації студенток першого курсу А.Бинди, А.Махніцької та Я.Багняк відтворили події 100-річної давнини. 3 листопада 1918 року в місті Чернівці відбулося Буковинське Віче. Його результатом стало проголошення возз'єднання Північної Буковини із Західно-Українською Народною Республікою та подальша Злука з «Великою Україною». Віче також висловило протест проти спроб Румунської національної ради оголосити всю Буковину «румунською землею».

001 007

   Творчих нот додали солістка вокальної студії «Роси» Центру культури і дозвілля Аріна Лупу з піснею «Чернівці», декламації учасників театр-студії «Маска» Центру культури і дозвілля Альони Молдован та Богдани Сергій та постановка «Україна єдина» (від учасників «Маски» Людмили Василинчук, Аделіни Халайцан та Наталі. Коваленко).

003 012

013 005 011 008

   Перлиною заходу став виступ народної аматорської чоловічої хорової капели «Дзвін» викладачів і співробітників університету ім. Т. Стінкового (керівник Л. Равлюк), які презентували козацькі пісні у власному виконанні та релігійний гімн України «Боже великий, єдиний».

006 009

   100 років відділяють нас від того знаменного дня, коли 3 листопада 1918 року в Чернівцях велелюдне Буковинське віче вперше сповістило світові про споконвічне прагнення буковинців домогтися «прилучення … до України». Бо як писав великий Шевченко: «В своїй хаті й своя правда, і сила і воля».Назад

 
free pokerfree poker