facebook

kyrsu

Контакти

58002, м. Чернівці,

вул. Банкова, 1,

корпус 20, аудиторія 17.

Тел/факс: (0372) 55-38-26

college@chnu.edu.ua


baner-sotnya

Партнери


monu


CHNU baner


RadaVNZ


oblosvita


pedrpesacom banner


  

BanerProfspilka

     


BanerNEWformatu

   


NEUVOO


Погода

Наше місто

Статистика

Портрет виконавця очима сучасної молоді

Yustucia

   З метою популяризації професії виконавця, виявлення обдарованої молоді, організації змістовного дозвілля студентів, Міністерство юстиції України оголосило Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Портрет виконавця очима сучасної молоді».

IMG 20181108 114520

   Студенти Коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Кінер Анатолій і Довганюк Ольга, за ініціативою викладача циклової комісії правознавчих дисциплін, Попельницької Ніни Сергіївни долучилися до вказаного конкурсу і представили свої творчі роботи на конкурс.

   За результатами оцінювання творчих робіт учасників конкурсу, студента 217 групи Юридичного відділення Коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Кінера Анатолія було нагороджено дипломом за 1 місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Портрет виконавця очима сучасної молоді».

   У свою чергу студентку 227 групи Юридичного відділення Коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Довганюк Ольгу було нагороджено дипломом за 2 місце у вказаному конкурсі.

 Kiner  Dovganyuk

   Крім того, творчу роботу студента 217 групи Кінера Анатолія було надіслано до Міністерства юстиції України для участі у фінальному (Всеукраїнському) етапі. Щиро ВІТАЄМО наших призерів і з нетерпінням чекаємо рішення столичного журі та вболіваємо за нашого студента.


Назад

 
free pokerfree poker