Контакти

58002, м. Чернівці
вул. Банкова, 1
Навчальний корпус №20.
Тел/факс: (0372) 55-38-26
E-Mail: college@chnu.edu.ua

Погода

Untitled-1

   Коледж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича є структурним підрозділом університету без статутсу юридичної особи і надає освітні послуги, пов'язані з одержанням освіти на рівні освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр з одночасним наданням повної загальної середньої освіти. Наш навчальний заклад має відповідний рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення.

   Юридичною датою створення Коледжу є 2001 рік, проте за такий короткий період існування він посів одне з провідних місць серед закладів фахової передвищої освіти. Підтвердженням цього є успішні виступи наших студентів на всіх етапах Всеукраїнських олімпіад серед студентів закладів фахової передвищої освіти. Студенти Коледжу ЧНУ імені Юрія федьковича неодноразово здобували абсолютні перемоги, що давало можливість нашому коледжу приймати у своїх стінах учасників  ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади. Найвищих результатів на Всеукраїнському етапі з предметних олімпіад було досягнуто наступними студентами:

   2010 р. – Василь Мельник, 1 місце (Математика);
   2011 р. – Микита Чайка, 3 місце (Математика);
   2012 р. – Олександра Слободян, 1 місце (Математика);
   2013 р. – Юрій Лугош, 3 місце (Математика);
   2018 р. – Алла Іванюк, 2 місце (Українська мова);
   2019 р. – Олександр Мар’янчук, 3 місце (Математика).

   Звичайно, такі вагомі успіхи досягнуті завдяки високопрофесійному науково-педагогічному колективові, загальна кількість яких у коледжі становить 108 викладачів, серед яких: 3 доктори наук (1 професор), 30 кандидатів наук (15 доцентів), 53 викладачі вищої категорії, 10 викладачів-методистів.

   Говорячи про освіту загалом, хочеться згадати слова американського письменника і викладача Роберта Тору Кіосакі:
 

   Освіта, яка не вчить жити успішно в сучасному світі, не має  ніякої цінності. Кожен із нас приходить  у життя  з природженою здатністю жити щасливо й  успішно. А ми повинні збагатити цю здатність знаннями і навичками, які допомогли б нам реалізувати  її якомога ефективніше.                                                                                                                                      

   Саме тому у процесі навчання ми враховуємо сучасні вимоги до освіти та намагаємося максимально адаптувати теоретичний і практичний матеріал до реалій життя, тісно пов'язати його з майбутньою професійною діяльністю студентів.

   Із врахуванням потреб регіону  у Коледжі ЧНУ здійснюється підготовка фахових молодших бакалаврів за такими спеціальностями:
   071 "Облік і оподаткування";
   072 "Фінанси, банківська справа та стражування";
   076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність";

   081 "Право";
   113 "Прикладна математика";

   122 "Комп'ютерні науки";
   123 "Комп'ютерна інженерія".

   З метою найкращого впровадження навчального процесу використовуються навчальні площі та об'єкти соціальної інфраструктури ЧНУ імені Юрія Федьковича. За коледжем закріплені місця для поселення студентів у гуртожиток.

   Після закінчення коледжу наші випускники отримують можливість продовжити навчання на 3-му курсі університету для здобуття освітньо рівня "бакалавр" за відповідним напрямом підготовки.

  Підсумовуючи сказане, ми звертаємося до потенційних абітурієнтів і запрошуємо до навчання у Коледжі ЧНУ імені Юрія Федьковича. Викладацький склад Коледжу ЧНУ зробить все можливе  для того, щоб наші студенти мали високий рівень знань і були конкурентноспроможними на сучасному ринку праці.