Контакти
58002, м. Чернівці
вул. Банкова, 1
Навчальний корпус №20.
Тел/факс: (0372) 55-38-26
E-Mail: college@chnu.edu.ua
![](/pages/MainPage/images/baner-sotnya.png)
![](/pages/MainPage/images/courses.jpg)
![](/pages/MainPage/images/imgcol.jpg)
вологість:
тиск:
вітер:
10 травня 2019 року у місті Чернівцях відбувся «БУКОВИНСЬКИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ Конкурс-Фестиваль «РІДНИЙ КРАЙ» Україна», у якому активну участь взяли студенти Коледжу ЧНУ імені Юрія Федьковича.
![]() |
![]() |
Студентки 3 курсу Тетяна Шмідт та Діана Панцир пройшли фінальний етап відбору у номінації "Ведучі" і отримали право бути ведучими Конкурсу-Фестивалю у місті Чернівці. Дівчата стали справжньою окрасою Конкурсу і впорались своїми обов'язками ведучих на професійному рівні.
У конкурсних змаганнях Коледж ЧНУ імені Юрія Федьковича представляли двоє студенток і обоє посіли призові місця!
![]() |
![]() |
Переможців визначало поважне журі (12 чол.), до складу якого увійшли провідні спеціалісти, заслужені працівники культури України, заслужені діячі мистецтв України, співаки, композитори, члени національних спілок театральних діячів, поети, письменники, продюсери.
![]() |
![]() |
У номінації "Мистецтво художнього читання" "Національний літературний твір" - Ганна Лаб'як - посіла почесне ІІ місце!
У номінаціїї "Мистецтво вокалу" "Естрадний спів" - Богдана Сергій - посіла почесне ІІ місце!
![]() |
![]() |
Також грамотою Конкурс-Фестивалю «РІДНИЙ КРАЙ» Україна» була нагороджена керівник призерів - Марко Ірина Вікторівна.
Щиро ВІТАЄМО наших призерів та їх керівника з такими високими досягненнями і бажаємо й надалі нехай Вас супроводжують яскравий успіх і творчі перемоги, конкурси і фестивалі приносять тільки задоволення й щедрі результати, а новий день дарує натхнення, нові відкриття та звершення.