Контакти

58002, м. Чернівці
вул. Банкова, 1
Навчальний корпус №20.
Тел/факс: (0372) 55-38-26
E-Mail: college@chnu.edu.ua

Погода

   29 листопада 2021 р. відбувся круглий стіл «Фінансист - успішний банкір» організований Кафедрою фінансів і кредиту Економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в особі завідувача Нікіфорова Петра Опанасовича, доцентів Марича Максима Григоровича, Марусяк Наталії Леонідівни та завідувача Економічного відділення ВСП "Фаховий коледж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича" Гіщук Оксани Стефанівни.

  Головними спікерами круглого столу були:

   Гостями було відмічено, що професія банкіра вимагає від фахівця таких якостей як прагматизм, аналітичний склад мислення, компетентність у своїй справі, стратегічне бачення діяльності банку, економіки в цілому, соціальна відповідальність тощо. Цей список є далеко не повний, адже банківська освіта дає змогу реалізуватися практично кожній людині у різноманітних галузях, що є актуальним для випускників як Економічного факультету так і ВСП "Фаховий коледж ЧНУ".

   Студенти активно долучилися до круглого столу: задавали цікаві питання, висловлювали думки, черпали безцінний досвід, що стане їм в нагоді при працевлаштуванні.