Контакти

58002, м. Чернівці
вул. Банкова, 1
Навчальний корпус №20.
Тел/факс: (0372) 55-38-26
E-Mail: college@chnu.edu.ua

Погода

  З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи відбулось нагородження учнів та студентів Премією імені Героїв Небесної Сотні – Олександра Щербанюка та Василя Аксенина. Серед лауреатів і студентка ВСП "Фаховий коледж ЧНУ" – Христина Шевчук. Нагороди вручив Руслан Запаранюк, начальник Чернівецької обласної військової адміністрації.

  Премією нагороджені учні та студенти, які є активними діячами, мають здобутки, реалізовані проєкти, що утверджують ідеали й цінності Революції Гідності та ідеали Свободи.

  «Мені надзвичайно приємно у цей знаковий день відзначити учнів та студентів, які своєю активною позицією захищають ідеали Революції Гідності. Кожен з Вас – це приклад активного громадянина нашої країни, який організовує та бере участь у заходах національно-патріотичного спрямування, хто волонтерить, спрямовує свою діяльність на підтримку Збройних Сил України. І як сказав Дж. С. Мілль: «Гідність держави зрештою залежить від гідності особистостей, які її створюють». Творіть майбутнє України, вірте у власні сили і ніколи не зупиняйтеся на досягнутому!», – звернулася до лауреатів Оксана Сакрієр, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації.

  На заході були присутні Наталя Щербанюк, дружина Героя Небесної Сотні та учасники революційних подій, які стали віхами новітньої історії незалежної України.

  Довідково: премію імені Героїв Небесної Сотні – Олександра Щербанюка та Василя Аксенина для учнів, студентів Чернівецької області започатковано у 2021 році за ініціативи Оксани Палійчук, депутатки Чернівецької обласної ради.

💙💛Вистояли на Майдані – переможемо у війні!