E-Mail: college@chnu.edu.ua

Погода

Емоції студентів, атмосферне спілкування з першим капітаном збірної України з футболу Юрієм Шилепницьким, гравцями ФК Буковини на чолі з капітаном Василем Гакманом, екс футболістом і колегою з кафедри фізичного виховання Андрієм Королянчуком, гра студентів проти викладачів і, звісно, нагородження.

Організатором даного спортивного заходу виступила Кафедра фінансів і кредиту економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Протягом 2-х днів йшла відчайдушна боротьба між учасниками. У фіналі змагань з рахунком 1:2, поступившись збірній команді 1-го та 4-го курсів Економічного факультету, команда економічного відділення ВСП "Фаховий коледж ЧНУ" у складі:

виборола почесне ll місце у турнірі з футболу "Кубок фінансиста". Кращим бомбардиром турніру став Загарія Артура - 7 голів.

Дякуємо організатором за чудовий спортивний захід! Дякуємо ЗСУ за можливість участі у футбольному турнірі! Вітаємо срібних призерів!