Контакти

58002, м. Чернівці
вул. Банкова, 1
Навчальний корпус №20.
Тел/факс: (0372) 55-38-26
E-Mail: college@chnu.edu.ua

Погода

   Підбито підсумки Всеукраїнської олімпіади з бухгалтерського обліку для студентів закладів фахової передвищої освіти, що проводилась кафедрою обліку та аналізу Національного університеті «Львівська політехніка». Зважаючи на безпекову ситуацію олімпіада відбувалася дистанційно у два тури: І тур – із 25 до 27 січня 2023 року, ІІ тур відбувся 17 березня 2023 року. Завдання І туру були подані у формі тестів із розв’язання завдань облікової тематики, що мали запропоновані варіанти відповідей. Завдання ІІ туру складалися із двох частин: тестових завдань та задач із відкритими відповідями. 

  ІІ тур Олімпіади (фінал) розпочався із онлайн-зустрічі учасників із організаторами. Учасників Олімпіади привітали, розповіли про важливість та перспективи навчання за фахом «Облік і оподаткування». Після онлайн-ідентифікації учасники розпочали виконання конкурсних завдань.

    Серед презерів виявилась і студентка ВСП "Фаховий коледж ЧНУ" - Олександра Оленчук, яка виборола ІІІ місце (керівник - Сільва Іванівна Гнат).