Контакти

58002, м. Чернівці
вул. Банкова, 1
Навчальний корпус №20.
Тел/факс: (0372) 55-38-26
E-Mail: college@chnu.edu.ua

Погода

ОБОВ'ЯЗКОВІ ОСВІТНІ КОМПОНЕНТИ


ЗАГАЛЬНА ПІДГОТОВКА
   1.
 Основи філософських знань
   2. Українська мова (за професійним спрямуванням)
   3. Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
   4. Історія України
   5. Культорологія
   6. Соціологія
   7.  Фізичне виховання

ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА
   1.
Економічна теорія
   2. Вища математика
   3. Інформатика та комп'ютерна техніка
   4. Економіка підприємства
   5. Бухгалтерський облік
   6. Фінанси
   7. Підприємництво
   8. Фінансовий та податковий облік
   9. Біржова діяльність
   10. Економічний аналіз
   11. Інформаційні системи і технології на підприємстві
   12. Навчальна практика (Основи інформаційної безпеки)
   13. Навчальна практика (Бізнес-тренінг)
   14. Виробнича практика
   15. Курсова робота
   16. Комплексний кваліфікаційний іспит

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ ЗАКЛАДУ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ


ЗАГАЛЬНА ПІДГОТОВКА
   1. Основи правознавства
   2. Основи екології
   3. Громадське здоров'я

ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА
   1. Статистика
   2. Менеджмент
   3. Маркетинг

ДИСЦИПЛІНИ ВІЛЬНОГО ВИБОРУ ЗДОБУВАЧА ОСВІТИ


ЗАГАЛЬНА ПІДГОТОВКА
   1.
 English for Life [Англійська для життя] (Н.Д. Добровольська)  
   2.
 Popular Life Hacks in English [Популярні лайфхаки англійської мови] (І.В. Марку)  
   3. Електронна комерція та ІТ-бізнес (І.В. Гудзик)
   4. Етика (І.В. Пержун)
   5. Історичні постаті в процесах державотворення України (В.Я. Дерев'янчук)
   6. Організація та ведення бізнесу (О.Ю. Докаш)
   7. Основи web-дизайну (І.В. Гудзик, В.В. Коропецький)
   8. Основи комп'ютерної графіки (І.В. Гудзик, В.В. Коропецький)
   9. Основи наукових досліджень (М.О. Остапович)
   10. Основи красномовства (Л.В. Чік)
   11. Правопорішення у сфері фінансової та господарської діяльності (П.В. Єгоров)
   12. Психологія (А.В. Кушнір)
   13. Релігієзнавство (І.В. Пержун)
   14. Практичний спічрайтинг та риторика (І.В. Гудзик)


 ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА
   1. Маржинальна торгівля (О.І. Луган)
   2. Міжнародні фінанси (Ю.В. Семенюк)
   3. Моделювання економічних ризиків (Т.І. Крошка)
   4. Облік на підприємствах малого бізнесу (С.І. Гнат)
   5. Основи start-up (О.І. Луган)
   6. Страхові послуги (Ю.В. Семенюк)
   7. Управлінський облік (С.І. Гнат)
   8. Фінансова грамотність (А.М. Томашевська)
   9. Фінансова звітність (О.С. Гіщук)
   10. Фінансова математика (Т.І. Крошка)