Контакти

58002, м. Чернівці
вул. Банкова, 1
Навчальний корпус №20.
Тел/факс: (0372) 55-38-26
E-Mail: college@chnu.edu.ua

Погода

ОБОВ'ЯЗКОВІ ДИСЦИПЛІНИ


ЗАГАЛЬНА ПІДГОТОВКА
   1.
 Основи філософських знань
   2. Історія України
   3. Українська мова (за професійним спрямуванням)
   4. Іноземна мова (за професійним спрямуванням)
   5. Основи екології
   6. Інформатика та комп'ютерна техніка
   7.  Фізичне виховання

ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА
   1.
 Юридична деонтологія
   2. Історія держави і права України
   3. Теорія держави і права
   4. Конституційне право України
   5. Організація судових та правоохоронних органів
   6. Адімінстративне право
   7. Цивільне та сімейне право
   8. Трудове право
   9. Кримінальне право
   10. Господарське право
   11. Фінансове право
   12. Цивільний процес
   13. Кримінальний процес
   14. Судочинство в господарських судах
   15. Комп'ютерні технології в юридичній діяльності
   16. Діловодство
   17. Курсова робота (3 курс)
   18. Курсова робота (4 курс)
   19. Навчальна практика (Основи інформаційної безпеки)
   20. Навчальна практика
   21. Виробнича практика

ДИСЦИПЛІНИ ЗА ВИБОРОМ ЗАКЛАДУ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ


ЗАГАЛЬНА ПІДГОТОВКА
   1.
 Економічна теорія
   2. Історія української культури
   3. Соціологія
   4. Громадське здоров'я

ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА
   1.
 Правова статистика
   2. Аграрне право
   3. Екологічне та земельне право
   4. Складання процесуальних документів

ДИСЦИПЛІНИ ВІЛЬНОГО ВИБОРУ ЗДОБУВАЧА ОСВІТИ


ЗАГАЛЬНА ПІДГОТОВКА
   1. Англійська для життя. [English for life] (Н.Д. Добровольська)
   2. Електронна комерція та ІТ-бізнес (І.В. Гудзик)
   3. Історичні постаті в процесах державотворення України (В.Я. Дерев'янчук)
   4. Інтегровані пакети графічної обробки (І.В. Гудзик, В.В. Коропецький)
   5. Мистецтво добра (І.В. Пержун)
   6. Міжнародні фінанси (Ю.В. Семенюк)
   7. Основи start-up (О.І. Луган)
   8. Основи web-дизайну (В.В. Коропецький)
   9. Основи бухгалтерського обліку (С.І. Гнат)
   10. Основи наукових досліджень (М.О. Остапович)
   11. Психологія (А.В. Кушнір)
   12. Ринок фінансових послуг (А.М. Томашевська)
   13. Фінансова грамотність (А.В. Марич)
   14. Фінанси малого бізнесу (А.В. Марич)

ПРОФЕСІЙНА ПІДГОТОВКА
   1.
Адвокатура (П.В. Єгоров)
   2. Виконавче провадження (Н.С. Попельницька)
   3. Європейське право (А.Д. Доманчук)
   4. Конституційне право зарубіжних країн (І.В. Звоздецька)
   5. Міжнародне право (А.Д. Доманчук)
   6. Право соціального захисту (О.Ю. Докаш)
   7. Римське право (А.Д. Доманчук)
   8. Юридична риторика  (Н.С. Попельницька)
   9. Юридична психологія (І.В. Звоздецька)